Drzwi Otwarte UMCS 2013

Drodzy Państwo,

 

w związku z organizowanymi corocznie Drzwiami Otwartymi UMCS, SKNE otrzymało możliwość zaprezentowania efektów spotkania warsztatowego Audiosfera I. Skorzystaliśmy z tej propozycji, uznając, że dla wszystkich zaangażowanych w ten projekt będzie to doskonała okazja do podzielenia się wrażeniami z naszego spotkania a dla Studenckiego Koła Naukowego Etnolingwistów i Instytutu Filologii Polskiej UMCS – promocja konkursu Historii Mówionej (ed. 4: Granice przeszłości).

Chcielibyśmy zaproponować Państwu udział w tym wydarzeniu. Sądzimy, że przy tej okazji liderzy poszczególnych grup będą mogli zaprezentować dotychczasowe efekty pracy swoich zespołów, spotkać się ze współpracownikami oraz wymienić doświadczenia z pozostałymi uczestnikami warsztatów. Organizatorzy Audiosfery I (dr Joanna Szadura i red. Czesława Borowik) chcieliby, korzystając ze sposobności, ustalić z Państwem terminy kolejnych warsztatów – tym razem poświęconych horyzontom tekstowym i wizualnym.

Dni Otwarte UMCS odbędą się 15 marca br. Nasza prezentacja została przewidziana w godz. 13:00-15:00 w sali 221 (Nowa Humanistyka).

Potwierdzenie udziału w prezentacji prosimy kierować do Damiana Gocóła do 8 marca 2013 r. na adres damian.gocol@gmail.com .

 

 

W imieniu organizatorów,

 

dr Joanna Szadura, red. Czesława Borowik i Damian Gocół

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *