WARSZTATY HISTORII MÓWIONEJ

Studenckie Koło Naukowe Etnolingwistów serdecznie zaprasza zainteresowanych studentów do udziału w warsztatach Historii Mówionej, które poprowadzi wielokrotnie nagradzana red. Czesława Borowik (Polskie Radio Lublin) – współtwórczyni Studia Historii Mówionej i Stowarzyszenia Historii Mówionej oraz mgr Anna Niderla – autorka prac teoretycznych z tego zakresu. Warsztaty są BEZPŁATNE, uczestnikom wydarzenia wystawiamy zaświadczenia o udziale w warsztatach.

Warsztaty zostały zorganizowane przede wszystkim z myślą o 4 edycji konkursu Historii Mówionej, kierowanego do uczniów szkół średnich oraz studentów uczelni wyższych w całej Polsce. Temat tegorocznego konkursu to: „Granice przeszłości”. Szczegóły konkursu niebawem na stronie Instytutu Filologii Polskiej UMCS w zakładce: konkursy oraz na stronie Studenckiego Koła Naukowego Etnolingwistów (www.skne.umcs.lublin.pl), a także na profilu SKNE na facebooku. Rozstrzygnięcie konkursu przewidziane jest na maj 2013 r.

 

Spotkania odbędą się:

26 stycznia 2013 r. (sobota)

godz. 11:00-13:00 (red. Czesława Borowik)

godz. 13:30-16:00 (red. Czesława Borowik)

 

27 stycznia 2013 r. (niedziela)

godz. 10:00-12:00 (red. Czesława Borowik)

godz. 12:30-13:30 (mgr Anna Niderla)

 

Ze względu na konieczność rezerwacji odpowiedniej sali wykładowej, wszystkich zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o zgłaszanie list imiennych bezpośrednio do Przewodniczącej Studenckiego Koła Naukowego Etnolingwistów Anny Kowalskiej (kontakt: aniakowalska-88@wp.pl) do 20 stycznia 2013 r. O szczegółach organizacyjnych będziemy informować po tym terminie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *